Nabízíme luxusní ubytování v Beskydech nad obcí Staré Hamry - Bílá. Prostorný apartmán 2+kk 42m2 s otevřenou ložnicí a krbem, v apartmánovém domě na Bílém Kříži v CHKO Beskydy na polosamotě u lesa s krásným výhledem na vrcholky Beskyd.

Všeobecné podmínky

Pokyny pro zákazníka v Apartmanovém domě Bílý Kříž

Beskydy - ubytování v Beskydech

 1. V den příjezdu se skládá kauce ve výší 3.000 Kč, která je vratná po odevzdání apartmánu v řádném stavu. Z této částky se pouze odečítá případně vzniklá škoda v apartmánu a spotřeba el. energie.
 2. Poplatek či doplatek (pokud byla uhrazená záloha) za pronájem apartmánu se platí hotově a to v den příjezdu na místě.
 3. Ubytování zákazníka začíná v den nástupu ve 14:00 (po tel. dohodě je možný i pozdější termín) a končí v den odchodu ve 12:00 hodin.
 4. Pokud zákazník nenastoupí v den nástupu, rezervace prodadá a případná zaplacená záloha za ubytování také a to bez jakékoliv náhrady škody.
 5. V ceně za ubytování je již zahrnuto ložní prádlo - povlečení, osušky, utěrka, toaletní, papír, ubrousky, mýdlo a  saponát.
 6. V apartmánu je zakázáno kouření, děkujeme, že to budete respektovat.
 7. Kontejner na odpad se nachází vedle příjezdové cesty na levé straně při výjezdu k rekreačnímu domu Bílý Kříž.
 8. Zákazník zanechá apartmán v uklizeném a řádném stavu, jako jej přebral a nebo je možné úklid provést za poplatek 200,- Kč.
 9. Zákazník je povinen apartmán i hlavní vstup do objektu zamykat po 22:00 hodině.
 10. Zákazník je zodpovědný za všechny škody, které způsobí on, nebo jeho doprovodné osoby  a je povinen je v hotovosti uhradit v plné výši. Kontrola se provádí podle itineráře.
 11. Zákazník v průběhu pobytu v objektu je povinen dodržovat pořádek a čistotu uvnitř objektu i v jeho okolí  a zachovávat noční klid. Žádáme současně o bezpečný a účelný odběr vody a el. energie.
 12. V případě, že se rekreace zúčastní malé dítě, rodič zodpovídá za to, že dítě bude mít papírové pleny a zajistí, aby dítě nepočůralo sedací a ložní nábytek.
 13. Rekreační poplatek pro obec činí 15Kč/osoba/den, pouze nad 18 let.
 14. Pes ani jiné zvíře není dovoleno

Nabízíme  ubytování v Beskydech na hřebenu Bílého Kříže (943m n.m) nad obcí Bílá - Staré Hamry s nádherným výhleden na Beskydy. Ubytování  v Apartmanovém domě Bílý Kříž v CHKO BESKYDY uprostřed lesů. Prostorný a nově zařízený apartmán s krbem, vybavenou kuchyní s jídelním koutem, velkou koupelnou, ložnicí s dvojlůžkem a rozkladací pohovkou v obývacím pokoji je ideálním místem pro Váš odpočinek a turistiku v Beskydech. Kapacita ubytování v apartmánu jsou 4 osoby.

 


Z našich apartmánů

Kde nás najdete

Staré Hamry 87/1
Frýdek-Místek
Bílý Kříž
Česká republika
739 15

Telefon: +420 778 000 591
Mobil: +420 608 111 158
Email: info@bily-kriz.eu
Www: www.bily-kriz.eu

Doporučujeme

Naši partneři

SoftCotton.CZ

SUNSKI

Ski Bílá

Aktuální počasí

více informací »

apartments in beskydy accommodation apartmány na bílé ubytování v beskydech apartmány v beskydech ubytování beskydy apartment beskydy accommodation beskydy apartment in beskydy ubytování apartmány apartmány beskydy beskydy apartments beskydy


Copyright © 2019 Ubytování v Apartmanovém domě na Bílém Kříži v Beskydech
Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2009]