Nabízíme luxusní ubytování v Beskydech nad obcí Staré Hamry - Bílá. Prostorný apartmán 2+kk 42m2 s otevřenou ložnicí a krbem, v apartmánovém domě na Bílém Kříži v CHKO Beskydy na polosamotě u lesa s krásným výhledem na vrcholky Beskyd.

Novinky v Beskydech

BAŠKOHRÁTKY – DIVOKÁ PLAVBA a BESKYDSKÁ PODKOVA

09:48:27, 06.08.2009

Novinky v Beskydech «

V sobotu 8. srpna 2009 od 09.00 hod v areálu fotbalového hřiště v Kunčičkách u Bašky se uskuteční pátý ročník Beskydské podkovy. Parkurové závody a celodenní akce pro rodiny s dětmi. Čeká Vás show Václava Vydry, dětský program pro nejmenší, skákací hrady, trampolíny, seskoky padákem, zahrají kapely Toys a R.U.M, Rock&Roll band Marcela Woodmana. Moderátorem celé akce bude Václav Vydra.

V sobotu 15. srpna od 09.00 hod se v areálu kempu přehrady Baška, okr. Frýdek-Místek uskuteční již třetí ročník akce pod názvem Baškohrátky 2009 aneb divoká plavba.

Hlavní program doplní vystoupení vodní záchranné služby, ukázky dobrovolných hasičů, hry a soutěže pro děti, karaoke, nafukovací atrakce a občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití, ale také taneční zábava s živou show při západu slunce s rockovou kapelou Toys, Stone Free. Vystoupí kapely Kabát revival Tabák, Horkýže Slíže revival. Hostem bude vítěz X-factoru Jiří Zonyga. Celá akce bude zakončena ohňostrojem. Moderuje Vlasta Korec.

Novinkou letošní akce jsou vodní atrakce - vodní trampolíny, aquazorbing.

« zpět na přehled novinek


Z našich apartmánů

Kde nás najdete

Staré Hamry 87/1
Frýdek-Místek
Bílý Kříž
Česká republika
739 15

Telefon: +420 778 000 591
Mobil: +420 608 111 158
Email: info@bily-kriz.eu
Www: www.bily-kriz.eu

Doporučujeme

Naši partneři

SoftCotton.CZ

SUNSKI

Ski Bílá

Aktuální počasí

více informací »

apartments in beskydy apartmány v beskydech apartmány accommodation beskydy ubytování v beskydech ubytování accommodation apartments beskydy beskydy apartment beskydy apartmány beskydy apartmány na bílé apartment in beskydy ubytování beskydy


Copyright © 2019 Ubytování v Apartmanovém domě na Bílém Kříži v Beskydech
Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2009]